KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14796011
nr 1479 6011
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Kvinnofigur. Signerad. Olja på pannå, 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 73x52 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
måndag 18 juli 2022
kl 20:33:14